İndirim Kayıp Çocuklar

Kayıp Çocuklar

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Marka: Mevsimler Kitap

Ürün Kodu: MVSMLR-094

Stok Durumu: 97

KDV Dahil: 13,00 TL 9,00 TL
Miktar:

Kayıp Çocuklar

Yıllar önce Gözde, Göktürk ve Ayça’ yı kaçırmış olan Mahmut,  İstanbul’ da rahat bir yaşam sürdürmektedir.  Yeni bir çocuk daha edinme sevdasına kapılan Mahmut, bu kez Denizli’ ye gider. Birkaç gün kentin sokaklarını  ve caddelerini dolaşır, en sonunda kaçıracağı çocuğu  tespit eder. 

Sabah erkenden  Devrim Bey ile Nesrin Hanım, evden çıkıp iş yerlerine  gidince  evin kapısına dayanan Mahmut, bahçede oynayan çocuğu yanına çağırır. Başına geleceklerden habersiz olan Ersin, bahçe kapısına gelir.  Mahmut, babasının arkadaşı olduğunu söyler. Kendisiyle beraber babasının iş yerine gelmesini ister. Bu yalana kanan Ersin, kapıdan çıkar ve Mahmut’ un otomobiline biner.  Saatler süren yolculuktan sonar  gece  İstanbul’ a ulaşırlar.

O andan sonra Ersin, kendisiyle aynı kaderi paylaşan; Ayça, Gözde ve Göktürk ile birlikte yeni  bir yaşamla baş başa kalır. Her gün  bir başka olaylarla sarsılırlar. En sonunda Mahmut ile Dilber   soluğu cezaevinde alırlar.  Aileleriyle buluşan çocuklar, kuşlar gibi kanat çırparak  uçmaya başlarlar…

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü           İyi