Yazarlarımız

Yazarlarımız

necat-cavus

Necat Çavuş

1959 yılında Mardin’de doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesini bitirdi. Keşifler, Ölümden Önceki Sözler, Yolcunun Gözleri Parlıyor, Bindörtyüzondokuz, Amerika, Küçük Okyanuslar ve Günlük Ateşler yayımlanmış eserleridir.

ibrahim-halil-er

İbrahim Halil Er

Araştırmacı-yazar. 31 Aralık 1968 tarihinde Gaziantep’in Nizip ilçesinde doğdu. Diyarbakır ve Türkiye’nin meşhur alimlerinden Muhammed Emin Er’in oğludur. Araştırma,hikaye ve çocuk gibi kategorilerde yayımlanmış bir çok eseri bulunmaktadır.

abdullah-unalan

Abdullah Ünalan

Siirt/Kurtalan/Yeşilkonak (kadyan) köyünde doğdu.  Siirt Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde Öğrt. üyeliği yanında Kurtalan MYO müdürlüğünü sürdürmektedir.

emrah-bilge-merdivan

Emrah Bilge Merdivan

1978 yılında Zonguldak’ta doğdu.Evli ve üç çocuk babası olan MERDİVAN, 2008 yılından beri çeşitli dergilerde yazdığı hikâyeleri ve denemelerinin dışında gençler için kaleme aldığı Öykü Tadında Tarih serisiyle de tanınmaktadır.

sadik-yalsizucanlar

Sadık Yalsızuçanlar

Hikaye yazarı, televizyon programcısı. 1 Aralık 1961, Malatya doğumlu. Malatya Melekbaba İlkokulu (1970), Dörtyol Deneme Lisesi (1978), Hacettepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü (1983) mezunudur. Hikaye, roman ve inceleme alanlarında bir çok eser kaleme almıştır.

muhammet-emin-er

Muhammed Emin Er

M. Emin Er Hocaefendi 1914 yılında Diyarbakır’ın Çermik kazasının Külüyan (yeni ismi Kalaş)köyünde doğdu. Mehmet Görmez, Recep Şentürk gibi bir çok önemli ismin yetişmesine vesile oldu. 2013 yılında Ankara’da vefat etti.

veli-karanfil

Veli Karanfil

1961 yılında Zonguldak’ta doğdu. Evli ve üç çocuk babasıdır.Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunudur. Bir süre din görevlisi olarak çalışmıştır. Halen Zonguldak İmam Hatip Lisesi’nde Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi öğretmenliği yapmaktadır.

ufuk-uras

Ufuk Uras

1959 yılında Üsküdar’da doğdu. Kadıköy (Maarif Koleji) Anadolu Lisesini bitirdi. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinde lisans, lisansüstü ve doktora eğitimini
tamamladı.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?